Informacije o artiklu
5MP IP Bullet STARLIGHT kamera sa motorizovanim objektivom
1/2.7"CMOS sa progresivnim skeniranjem; Boja: 0.002Lux@(F1.6,AGC ON); WDR 120dB; Motorizovani objektiv: 2,7-13,5mm; DORI (m): W - 56/22/11/5,6; T - 240/95/48/24; Smart IR, 4 LED IR dometa 80m; Kompresija S+265/H.265/H.265/H.264(B,M,H)/MJPG; Max. rezolucija 2880X1620 @ 25fps, 1920x1080 @ 50fps; BLC/HLC/AGC/3D DNR; Tripwire, Perimetar, Face Capture(Detekcija lica), Klasifikacija Ljudi/Vozila...; Ugrađen Micro SD slot za kartice, maximalno do 512GB; Napajanje: DC12V(MAX9,5W); POE (802.3af; MAX10,5W); IP67; Metalno kućište
Specifikacije
| Broj megapiksela | 5 |
| Oblik | Bullet |
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Širina objektiva | 2.7 - 13.5 mm |
| Min. osvetljenje IR OFF | 0.002 Lux @F1.6 |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno/LED |
| Domet osvetljenja | 80 metara |
| Alarm | Nema |
| Anti-vandal | Ne |
| Audio | Nema |
| IP zažtita | IP66 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Max. Rezolucija | 2880×1620 |
| Slot SD kartice | Ima, do 512GB |
| AI/Video analitika | Ima, naprednu |
| WDR | 120dB |
| Wi-Fi | Ne |
| Tehnologija | StarLight |
| Broj kanala | N/A |
Dodatna oprema
Napomene
Preuzimanje
Deklaracija
| Model | WesternSecurity - WSC-MBV510-TI8MAC27135 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda. |
| Zemlja porijekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
|
* Master B.C. d.o.o nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. ** Sve cijene su MSRP. |
|