Informacije o artiklu
5MP IP Bullet STARLIGHT kamera sa fiksnim objektivom
1/2.8 CMOS sa progresivnim skeniranjem; Boja: 0.002Lux@(F1.6,AGC ON); WDR 120dB; Fiksni objektiv: 2.8mm; Smart IR, 2 LED IR dometa 50m; Kompresija S+265/H.265/H.265/ H.264/MJPG; Max. rezolucija 2592x1944@25fps, 1920x1080 @ 50fps; BLC/3D DNR/HLC/Corridor Format; Tripwire, Perimetar, Face Capture(Detekcija lica), Brojanje ljudi, Klasifikacija Ljudi/Vozila...; Integrisan mikrofon; Audio in/out (1/1); Alarm in/out (1/1); Ugrađen Micro SD slot za kartice, maximalno do 512GB; Napajanje: DC12V(MAX6W); POE (802.3af; MAX7W); IP67; Metalno kućište
Specifikacije
| Broj megapiksela | 5 |
| Oblik | Bullet |
| Objektiv | Fiksni |
| Širina objektiva | 2.8 mm |
| Min. osvetljenje IR OFF | 0.002 Lux @F1.6 |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno/LED |
| Domet osvetljenja | 50 metara |
| Alarm | Da |
| Anti-vandal | Ne |
| Audio | Ima, integrisani mikrofon |
| IP zažtita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Max. Rezolucija | 2592x1944 |
| Slot SD kartice | Ima, do 512GB |
| AI/Video analitika | Ima, naprednu |
| WDR | 120dB |
| Wi-Fi | Ne |
| Tehnologija | StarLight |
| Broj kanala | N/A |
Dodatna oprema
Napomene
Preuzimanje
Deklaracija
| Model | WesternSecurity - WSC-B210-TI5MC028 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda. |
| Zemlja porijekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
|
* Master B.C. d.o.o nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. ** Sve cijene su MSRP. |
|