Opis proizvoda
Informacije o artiklu
8MP mrežna motorizovana kamera u bullet kućištu
1/1.8 CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.003 Lux@F1.2. Maksimalna rezolucija 3840×2160. Motorizovana optika 2.7mm-12mm. Kompresija H.265+, H.264+. WDR 120dB. Domet IR - 60m metara. Integrisan mikrofon. Pametne funkcije: IVS,detekcija lica,prepoznavanje lica,ANPR,metadata,brojanje ljudi . Slot za microSD do 256GB. Napajanje 12V DC/24V AC/PoE+.Zaštita IP67&IK10. Odgovarajuća dozna . Materijal: Metal&plastika
Specifikacije
| Broj megapiksela | 8 |
| Oblik | Bullet |
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Širina objektiva | 2.7 - 12 mm |
| Min. osvetljenje IR OFF | 0.003 Lux@F1.2 |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| Domet osvetljenja | 60 metara |
| Alarm | Da |
| Anti-vandal | Da IK10 |
| Audio | Ima, eksterni audio ulaz |
| IP zažtita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal i plastika |
| Max. Rezolucija | 3840x2160 |
| Slot SD kartice | Ima, do 256GB |
| AI/Video analitika | IVS (Prelazak preko linije, sticeni prostor) |
| AI/Video analitika | Face Detection (Detekcija lica) |
| AI/Video analitika | SMD (Klasifikacija Ljudi/Vozila) |
| AI/Video analitika | Face Recognition (Prepoznavanje lica) |
| AI/Video analitika | People Counting (brojanje ljudi) |
| AI/Video analitika | Video metadata (detektuje motorna i nemotorna vozila, lica i ljudska tijela) |
| AI/Video analitika | AcuPick (brza pretraga ljudi / vozila) |
| AI/Video analitika | License Plate Recognition ( prepoznavanje tablica vozila) |
| WDR | 120dB |
| Wi-Fi | Ne |
| Tehnologija | Wizmind |
| Broj kanala | N/A |
Dodatna oprema
Napomene
Deklaracija
| Model | Dahua - IPC-HFW7842H-Z-2712F-DC12AC24V kamera |
| Uvoznik | Master B.C. d.o.o. |
| Zemlja porijekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
|
* Master B.C. d.o.o nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. ** Sve cijene su MSRP. |
|
