Informacije o artiklu
8MP mrežna motorizovana kamera u bullet kućištu sa Smart dual light tehnologijom
1/2.7 CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.008 lux@F1.5. Maksnimalna rezolucija 3840×2160. Motorizovana optika 2.7mm-13.5mm. Kompresija H.265+, H.264+. WDR 120dB. Domet IR - 60m metara / LED dioda 60 metara. Integrisan mikrofon. Pametne funkcije: IVS i SMD Plus. Slot za microSD do 256GB. Napajanje 12VDC, PoE.Zaštita IP67&IK10. Odgovarajuća dozna PFA130-E,PFA135. Nosač za banderu PFA152-E. Materijal: Metal
Specifikacije
| Broj megapiksela | 8 |
| Oblik | Bullet |
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Širina objektiva | 2.7 - 13.5 mm |
| Min. osvetljenje IR OFF | 0.008 Lux @F1.5 |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno/LED |
| Domet osvetljenja | 60m / 60m |
| Alarm | Da |
| Anti-vandal | Da IK10 |
| Audio | Ima |
| IP zažtita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Max. Rezolucija | 3840x2160 |
| Slot SD kartice | Ima, do 256GB |
| AI/Video analitika | IVS (Prelazak preko linije, sticeni prostor) |
| AI/Video analitika | SMD (Klasifikacija Ljudi/Vozila) |
| WDR | 120dB |
| Wi-Fi | Ne |
| Tehnologija | Dual Iluminator |
| Broj kanala | N/A |
Dodatna oprema
Napomene
Deklaracija
| Model | Dahua - IPC-HFW2849T-ZAS-IL-27135 |
| Uvoznik | Master B.C. d.o.o. |
| Zemlja porijekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
|
* Master B.C. d.o.o nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. ** Sve cijene su MSRP. |
|
