Opis proizvoda
Informacije o artiklu
8MP IR WizSense mrežna kamera u eyeball kućištu
1/2.8” CMOS senzor. Color: 0.007 Lux@F1.4. Maksimalna rezolucija 3840x2160. Fiksna optika 2.8 mm. Kompresija H.264+/H.265+. Nivo zaštite IP67. 120dB WDR. Domet IR 30 metara. Slot za microSD karticu do 256GB.ugradjen mikrofon .Video analitika: Tripwire, Intrusion(klasifikacija covjek/vozilo). 12v napajanje, PoE. Odgovarajuća dozna je PFA130-E. Nosač za banderu je PFA152-E. Zidni nosač je PFB203W. Materijal: Metal.
Specifikacije
| Broj megapiksela | 8 |
| Oblik | Turret/Eyeball |
| Objektiv | Fiksni |
| Širina objektiva | 2.8 mm |
| Min. osvetljenje IR OFF | 0.007 Lux@F1.4 |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| Domet osvetljenja | 30 metara |
| Alarm | Nema |
| Anti-vandal | Ne |
| Audio | Ima, integrisani mikrofon |
| IP zažtita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Max. Rezolucija | 3840x2160 |
| Slot SD kartice | Ima, do 256GB |
| AI/Video analitika | IVS (Prelazak preko linije, sticeni prostor) |
| WDR | 120dB |
| Wi-Fi | Ne |
| Tehnologija | N/A |
| Broj kanala | N/A |
Dodatna oprema
Napomene
Deklaracija
| Model | Dahua - IPC-HDW3841EMP-AS -0280 kamera |
| Uvoznik | Master B.C. d.o.o. |
| Zemlja porijekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
|
* Master B.C. d.o.o nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. ** Sve cijene su MSRP. |
|
