Dahua PFS3006-4GT-60-V2 switch Rasprodaja
Br.art.  VO-253
Opis proizvoda
Informacije o artiklu
4-portni (4+2) neupravljivi gigabitni PoE svič.
1 gigabitni Hi-PoE port, 4 gigabitna PoE porta,2 gigabitna Ethernet porta. PoE power budget 60W, 60W na prvom portu, od 2 do 4 porta 30W po portu. PoE watchdog funkcija za automatsko detektovanje i resetovanje kamera koje su izgubile konekciju. Metalno kućište. Operativna radna temperatura -10 ~ 55C. Napajanje 48 to 57 VDC. Zaštita od prenapona 4KV za PoE portove.
Specifikacije
Upravljivost Neupravljivi
Ukupni broj portova 6
Broj PoE portova 4
PoE Budget 60W