Dahua LR2110-8ET-120-V2 switch GRUPA T
Br.art.  VO-414-1
Opis proizvoda
Informacije o artiklu
8-portni (8+2) neupravljivi megabitni ePoE layer 2 svič.
2 megabitna Hi-PoE porta, 6 megabitna PoE porta,1 gigabitni Ethernet porta, 1 gigabitni SFP port. PoE power budget 120W, 60W na prvom i petom portu, 2,3,4,6,7 i 8 port po 30W. Operativna radna temperatura -30 ~ 65°C. Napajanje 54 VDC.
Specifikacije
Napajanje N/A
Utičnica AC 230V N/A
Konektor DC 12V N/A