Dahua CS4010-8ET2GT-60 GRUPA T
Br.art.  VO-499
Opis proizvoda
Informacije o artiklu
ARTIKL JE T RABATNA GRUPA . ZA TAČNU CIJENU OBRATITE SE SLUŽBI KOMERCIJALE
10-portni (8+2 uplink) upravljivi gigabitni PoE svič. 1 megabitni Hi-PoE port, 8 megabitni PoE porta, 2 gigabitna Ethernet porta. PoE power budget 60W, Port 1≤60, od 2 do 8 porta 30W po portu. PoE watchdog funkcija za automatsko detektovanje i resetovanje kamera koje su izgubile konekciju.brzo uključivanje/isključivanje radnog režima za Cloud-upravljanje, PoE nadzor (Watchdog) i PoE na velike udaljenosti (Long Distance PoE) Operativna radna temperatura -10 ~ 55°C. Napajanje 48 to 57 VDC. Zaštita od prenapona 6KV za PoE portove
Specifikacije
Upravljivost Upravljivi
Ukupni broj portova 10
Broj PoE portova 8
PoE Budget 60W