Informacije o artiklu
4MP WizSense mrežna PTZ kamera sa dual light tehnologijom
1/2.8” STARVIS™ CMOS. Rezolucija 2560 x 1440. 0.005 lux@F1.6.WDR 120 dB.Motorizovani objektiv: 5-125mm(x25 opticki zoom);Smart light, LED/IR dometa 100m/100m;Kompresija: Smart H.265+;H.265;SmartH.264+;H.264B;H.264M;H.264H;MJPEG(Sub Stream1).BLC/HLC/AGC/3D DNR; Pametne detekcije: tripwire,intrusion,face detection,SMD,auto tracking.Audio in/out (1/1);Alarm in/out (2/1). Micro SD card do (512 GB).Napajanje: 12VDC,3 A,PoE. .Zaštita:IP67 .Kućište (Metal + plastika)
Specifikacije
| Broj megapiksela | 4 |
| Oblik | PTZ |
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Širina objektiva | 5 mm–125 mm |
| Min. osvetljenje IR OFF | 0.005 Lux@F1.6 |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno/LED |
| Domet osvetljenja | 100m/50m |
| Alarm | Nema |
| Anti-vandal | Ne |
| Audio | Ima, eksterni audio ulaz |
| IP zažtita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal i plastika |
| Max. Rezolucija | 2560x1440 |
| Slot SD kartice | Ima, do 512GB |
| AI/Video analitika | IVS (Prelazak preko linije, sticeni prostor) |
| AI/Video analitika | Face Detection (Detekcija lica) |
| AI/Video analitika | SMD (Klasifikacija Ljudi/Vozila) |
| AI/Video analitika | Auto-tracking (automatsko praćenje ljudi ili vozila) |
| WDR | 120dB |
| Wi-Fi | Ne |
| Tehnologija | Dual Iluminator |
| Broj kanala | N/A |
Dodatna oprema
Napomene
Deklaracija
| Model | Dahua - SD4D425MB-HNR |
| Uvoznik | Master B.C. d.o.o. |
| Zemlja porijekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
|
* Master B.C. d.o.o nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. ** Sve cijene su MSRP. |
|
